2023-01-04

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 8.00 (do zakończenia wizyty duszpasterskiej). Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2023-01-01

„Nikt nie może ocalić się sam”. Wyruszyć na nowo po Covidzie-19, by wspólnie wytyczać drogi pokoju

„Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach, sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak jak złodziej w nocy” (1Tes 5, 1-2).

Papieskie Intencje Apostolstwa na 2023 rok

Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa zamiast rywalizacji i wspierając przede wszystkim wrażliwych młodych ludzi.

2023-01-01

Wręczenie nagród laureatkom konkursu roratniego

Najpilniej na roraty chodziły: I miejsce – Milena K., II miejsce – Milena G. i Natalia O.
Niech Maryja wspiera dziewczynki w dalszej drodze do Pana Jezusa.

2022-12-31

Nie żyje papież senior Benedykt XVI

– Benedykt XVI zmarł dzisiaj o godz. 9.34 w klasztorze Mater Ecclesiae w Watykanie – poinformowało biuro prasowe Stolicy Apostolskiej. Miał 95 lat. Pogrzeb papieża seniora odbędzie się w czwartek 5 stycznia pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka na placu św. Piotra w Watykanie.

2022-12-29

Episkopat prosi o modlitwę za Benedykta XVI

– Bardzo proszę wszystkich wierzących w Polsce o modlitwę za papieża seniora Benedykta XVI” - zaapelował abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

2022-12-28

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 17.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2022-12-25

Gloria in excelsis Deo

Kochani, z całego serca życzę Wam pełnych miłości i Bożego pokoju Świąt Narodzenia Pańskiego, niech nowonarodzony Pan Jezus obdarzy Was zdrowiem i wszelkim dobrem w Nowym Roku Pańskim 2023.

2022-12-16

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Bóg-Stwórca i Odkupiciel w osobie Jezusa Chrystusa przyszedł do nas nie dlatego, żeśmy na to zasłużyli swoim świętym, prawym, bogobojnym życiem. Nie przyszedł też po to, by karać nas za nasze niewierności. Przyszedł powodowany jedynie miłością do nas.

2022-12-11

Rekolekcje adwentowe

Rekolekcje adwentowe przygotowujące nas do owocnego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy w najbliższy piątek. Będą trwały do niedzieli. Rekolekcje poprowadzi o. Mariusz Książek, proboszcz z Niepokalanowa.

2022-12-08

Godzina Łaski dla całego świata. 8 grudnia godz. 12.00

Pragnę, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono uroczyście Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą wielkie i liczne nawrócenia.

2022-12-03

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

2022-12-02

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

2022-12-01

Papieska Intencja Apostolstwa na grudzień 2022

» Za organizacje wolontariatu
Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.

2022-11-28

Z narodzeniem Jezusa było tak...

Roraty, czyli adwentowa Msza św. ku czci Matki Najświętszej, odprawiane są w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 oraz w soboty o godz. 8.00. Na roraty przynosimy ze sobą lampiony.

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |