2018-05-20

Zesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.

Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.

2018-05-06

VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

Od poniedziałku do środy Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. We wtorek i w środę podczas nabożeństw majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników i sadowników, a także dziękować Bogu za Jego opiekę.

2018-04-29

V Niedz. Wielkanocna – 29 kwietnia 2018 r.

» Od wtorku zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele naprzemiennie o godz. 9.00 i 11.30.
» W czwartek, 3 maja, obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Jest to dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków. Msze św. według porządku niedzielnego.

2018-04-22

IV Niedz. Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

» Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Marka Ewangelisty.
» Zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA w przyszłą niedzielę na godz. 18.00.

2018-04-15

III Niedz. Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

» Dziś przypada 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna on Tydzień Biblijny. Zachęcam by w tych dniach szczególnie znaleźć czas na lekturę Słowa Bożego.