2020-07-05

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lipca 2020 r.

» W sobotę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
» Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 19 lipca po Mszy św. o godz. 11.30.

2020-06-28

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

» Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
» Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

2020-06-21

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca 2020 r.

» W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 19.30 na plebanii.

2020-06-14

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 czerwca 2020 r.

» Do czwartku trwać będzie oktawa Bożego Ciała. W tygodniu po Mszach św. procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną: panie, panów, ministrantów i bielanki. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków podczas Mszy św.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.