2018-10-21

29. niedziela zwykła – 21 października 2018 r.

» Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna, dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Rozpoczyna ona Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa „Pełni Ducha i posłani”. Po Mszach św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na cele misyjne.

2018-10-14

28. niedziela zwykła – 14 października 2018 r.

» Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”).

2018-10-07

27. niedziela zwykła – 7 października 2018 r.

» W środę rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w sobotę do św. Jana Pawła II. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie za wstawiennictwem naszych polskich patronów. Teksty nowenn będą zamieszczone na parafialnej stronie internetowej.

2018-09-30

26. niedziela zwykła – 30 września 2018 r.

» We wtorek przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
» Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 3 października o godz. 19.30.

2018-09-23

25. niedziela zwykła – 23 września 2018 r.

» We wtorek przypada 65. rocznica aresztowania Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, oraz wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
» W środę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.