2021-06-13

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 czerwca 2021 r.

» W czwartek przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, którego obraz znajduje się w naszej parafii.
» Od przyszłej niedzieli zniesiona zostaje dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej i w święta nakazane.

2021-06-06

DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 czerwca 2021 r.

» Do 10 czerwca trwa oktawa Bożego Ciała. W tygodniu po Mszach św. procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną, dzieci komunijne i rocznicowe.
» W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków na wieczornej Mszy św.

2021-05-30

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 30 maja 2021 r.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym dniu Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Za pobożny udział w procesji eucharystycznej można uzyskać odpust zupełny.

2021-05-23

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23 maja 2021 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

2021-05-16

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16 maja 2021 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
» Msza św. przy relikwiach św. Rity zostanie odprawiona w sobotę w liturgiczne wspomnienie Świętej.