2021-09-19

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 września 2021 r.

» Dzisiaj obchodzimy dożynki. Rolnicy i sadownicy dziękują Bogu za zebrane plony i owoce. Słowa wdzięczności kieruję do mieszkańców Starego Łuszczewka i Woli Łuszczewskiej, którzy w tym roku są gospodarzami i organizatorami tej uroczystości, za podjęty trud w jej przygotowanie.

2021-09-12

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 września 2021 r.

» Dzisiaj o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcam do obejrzenia transmisji w telewizji.
» We wtorek obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

2021-09-05

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 września 2021 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się nowenna przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego.
» Po Mszy św. o godz. 11.30 pierwsze spotkanie dla dzieci z rodzicami rozpoczynające przygotowanie dzieci klas III do I Komunii św.

2021-08-29

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 sierpnia 2021 r.

» W środę przypada 82. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w obronie Ojczyzny, zwłaszcza spoczywających na naszym cmentarzu zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólnie przejdziemy na cmentarz, by pomodlić się przy mogiłach żołnierzy.

2021-08-22

UROCZYSTOŚĆ ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA – 22 sierpnia 2021 r.

» Dzisiaj obchodzimy ODPUST PARAFIALNY ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA. Serdeczne dziękuję ks. Grzegorzowi Demczyszakowi za wygłoszenie homilii i przewodniczenie głównej Mszy św. odpustowej. Serdeczne podziękowania kieruję także do wszystkich osób zaangażowanych, aby odpust ku czci Patrona parafii był tak uroczysty.

« 1 | 2 |