2019-03-17

NIEDZIELA AD GENTES – 17 marca 2019 r.

» We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn.
» W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Muzyczną Drogę Krzyżową przygotowaną przez Grupę Uwielbieniową i lektorów.

2019-03-10

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2019 r.

» W środę obchodzić będziemy Święto Papieskie z okazji 6. rocznicy wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.
» Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki po Mszy św. o godz. 17.00, a Gorzkich Żali w niedziele.

2019-03-03

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 marca 2019 r.

» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00 i 18.00.
W tym dniu obowiązuje post ścisły (trzy posiłki w ciągu dnia, w tym tylko jeden do syta).

2019-02-24

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lutego 2019 r.

» W czwartek na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.
» W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź od godz. 16.30.