2018-06-03

IX niedziela zwykła – 3 czerwca 2018 r.

Dzisiaj obchodzimy XI Święto Dziękczynienia. W tym roku jego hasłem są słowa „Dziękujemy za niepodległość”. Po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.

2018-05-27

Niedz. Najświętszej Trójcy – 27 maja 2018 r.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym dniu Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja do czterech ołtarzy.

2018-05-20

Zesłanie Ducha Świętego – 20 maja 2018 r.

Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.

2018-05-13

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

» Jutro przypada święto św. Macieja Apostoła.
» W środę obchodzić będziemy święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.