2019-10-06

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 października 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w przyszłą niedzielę do św. Jana Pawła II. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie za wstawiennictwem naszych polskich patronów. Teksty nowenn zamieszczone będą na parafialnej stronie internetowej.

2019-09-29

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 września 2019 r.

» Od wtorku zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00.

2019-09-22

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 września 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej, misjonarki Miłosierdzia Bożego.
» W sobotę na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

2019-09-15

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 września 2019 r.

» Rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?”.
» Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.