2024-03-17

V niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.

» We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msza św. o godz. 8.00.
» Za tydzień, Niedzielą Palmową Męki Pańskiej, rozpoczniemy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy św.

2024-03-10

IV niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024 r.

» Przeżywamy dzisiaj IV niedzielę Wielkiego Postu zwaną niedzielą radości – Laetare (od pierwszych słów łacińskiej antyfony na wejście – „Raduj się, Jerozolimo”). Kościół, Nowe Jeruzalem, cieszy się z obfitości dóbr nadprzyrodzonych, łask płynących z Chrztu i Eucharystii, którymi obdarza swe dzieci.

2024-03-03

III niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024 r.

» Kończymy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie dziękuję o. Michałowi Szałkowskiemu OP za towarzyszenie nam na drodze nawrócenia i wzrostu duchowego. Niech Pan Bóg błogosławi Ojcu w dalszej posłudze duszpasterskiej.