2020-09-27

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 września 2020 r.

» We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
» Od czwartku zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00.

2020-09-20

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 września 2020 r.

» Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.
» Jutro obchodzić będziemy święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

2020-09-13

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września 2020 r.

» Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Warto w tym dniu znaleźć czas na chwilę adoracji Krzyża, który znajduje się w każdym domu.
» W piątek przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i archidiecezji warszawskiej oraz dzieci i młodzieży.

2020-09-06

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 września 2020 r.

» We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej).
» Za tydzień obchodzić będziemy dożynki parafialne. Gospodarzami tegorocznych dożynek są mieszkańcy Nowego Łuszczewka.