2020-03-29

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29 marca 2020 r.

» Spowiedź odbywa się przed każdą Mszą św. Można również umówić się na spowiedź indywidualną w kościele.
» Osoby, które uczestniczą we Mszach św. za pośrednictwem mediów mogą przyjąć Komunię św. poza Mszą św. w naszym kościele.

2020-03-22

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 marca 2020 r.

» Dzisiaj przypada 4. niedziela Wielkiego Postu, zwana niedzielą radości.
» Dziś także kończymy rekolekcje wielkopostne. Dziękuję o. Jackowi Księżopolskiemu za towarzyszenie nam na drodze nawrócenia i wzrostu duchowego w towarzystwie Świętego Michała Archanioła.

2020-03-15

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15 marca 2020 r. (AKTUALIZACJA)

» Peregrynacja Figury św. Michała Archanioła została ODWOŁANA. Rekolekcjom będzie przewodniczył o. Jacek Księżopolski, michalita. Znakiem obecności wśród nas Świętego Michała Archanioła będzie nasza figura parafialna. Świętego Michała Archanioła przywitamy uroczyście przed Mszą św. o godz. 9.00.

2020-03-08

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 marca 2020 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes obchodzona w tym roku pod hasłem „Eucharystia i misje”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka na cele misyjne.