2019-07-14

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 lipca 2019 r.

» Od 1 lipca do 30 września Msze św. będą odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 8.00.
» Kontynuujemy zbiórkę makulatury na budowę studni w Czadzie (Afryka). Pamiętajmy, że jeden kilogram makulatury to 75 l. wody pitnej.

2019-07-07

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 2019 r.

» W czwartek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
» Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

2019-06-30

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2019r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.
» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.

2019-06-23

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca 2019 r.

» Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
» Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków podczas Mszy św.