2019-01-06

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6 stycznia 2019 r.

» Zapraszamy na godz. 18.00 na Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zachęćmy do wspólnego kolędowania także rodzinę i sąsiadów.
» Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

2018-12-30

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 30 grudnia 2018 r.

We wtorek przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu wspomina się również nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Odpust zupełny można uzyskać za udział w publicznym odmówieniu lub śpiewie hymnu: O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Obecność na Mszy św. w tym dniu jest obowiązkowa.

2018-12-23

IV NIEDZIELA ADWENTU, 23 grudnia 2018 r.

» W Wigilię Bożego Narodzenia ostatnie w tym roku roraty o godz. 8.00.
» Po wieczerzy wigilijnej zapraszam na Pasterkę, którą poprzedzi wspólne kolędowanie od godz. 23.30.
» W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. według porządku niedzielnego.