2022-10-13

Czas trwania nowenny: 13-21 października

2022-10-12

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 17.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2022-10-10

Nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Boże jedynie dobry i łaskawy, spraw przez nieskończone zasługi męki i śmierci Jezusa Chrystusa, Syna Twego, przez przyczynę Niepokalanej Maryi Dziewicy i wszystkich Świętych, a szczególnie Błogosławionego księdza Jerzego, abym dostąpił łaski, o którą proszę.

2022-10-07

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

2022-10-05

2022-10-02

Pomagamy Tomaszowi. Mieszkaniec Paprotni zbiera środki na rehabilitację

27 lipca zlokalizowany w mózgu Tomasza Stanisławskiego – naszego byłego parafianina – tętniak, o którym mężczyzna nie miał pojęcia, pękł, co poskutkowało udarem krwotocznym, a w konsekwencji lewostronnym paraliżem ciała.

2022-10-01

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

2022-10-01

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

2022-09-28

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 18.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2022-09-26

Nowenna do św. Faustyny Kowalskiej

Święta Faustyno, uproś mi łaskę coraz głębszego wnikania w tajemnice miłosierdzia Bożego w dziele stworzenia, zbawienia i chwały, abym jak Ty dawał ją poznać całemu światu.

2022-09-21

2022-09-20

Nowenna do św. Michała Archanioła

Wszechmogący wieczny Boże, który św. Michała Archanioła ustanowiłeś obrońcą Kościoła i zwierzchnikiem raju, udziel za jego wstawiennictwem Kościołowi pomyślności i pokoju, a nam łaski w tym życiu i chwały w wieczności. Przez Chrystusa Pana na­szego. Amen.

2022-09-18

Promocja ministrancka Kamila i Mateusza

W niedzielę, w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski, archidiecezji warszawskiej, dzieci i młodzieży, a także ministrantów, podczas Mszy św. o godz. 11.30 do wspólnoty chłopięcej służby ołtarza dołączyli Mateusz Grzegorzak i Kamil Kucharski.

2022-09-14

2022-09-07