III Niedz. Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

1. Dziś przypada 2. Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Rozpoczyna on Tydzień Biblijny. Zachęcam by w tych dniach szczególnie znaleźć czas na lekturę Słowa Bożego.

2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

4. W niedzielę 6 maja w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Piotr Jarecki. W związku z tym wydarzeniem zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w niedzielę 22 kwietnia o godz. 16.00.

5. Osoby wyjeżdzające na pielgrzymkę Wilno – Kowno – Troki mogą w zakrystii odebrać program pielgrzymki.

6. Serdecznie dziękuję p. Marii Jachimowicz i p. Elżbiecie Płażewskiej za posadzenie róż przed kościołem.

7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.