2021-12-12

III NIEDZIELA ADWENTU 12 grudnia 2021 r.

» Kończymy rekolekcje adwentowe przygotowujące nas do owocnego przeżycia okresu Świąt Narodzenia Pańskiego. Serdecznie dziękujemy o. Przemysławowi Ilskiemu za wygłoszone rekolekcje. Niech piękne nauki oparte na Bożym Słowie wydadzą jak najlepsze owoce w naszym życiu.

2021-12-05

II NIEDZIELA ADWENTU 5 grudnia 2021 r.

» Dzisiaj przypada XXII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Szczególnie modlimy się za wiernych Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

2021-11-28

I NIEDZIELA ADWENTU 28 listopada 2021 r.

» Rozpoczynamy ADWENT, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Roraty, czyli adwentowa Msza św. ku czci Matki Najświętszej, odprawiane będą w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 oraz w soboty o godz. 8.00. Na roraty przynosimy ze sobą lampiony.

2021-11-21

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21 listopada 2021 r.

» Dzisiaj, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. odnowimy akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. Za publiczne odmówienie aktu można uzyskać odpust zupełny.

2021-11-14

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 listopada 2021 r.

» Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku szczególnie modlimy się za chrześcijan w Libanie.
» Dziś także w Kościele Powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. W tym roku hasłem są słowa „Ubogich zawsze macie u siebie”.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |