2021-07-25

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 lipca 2021 r.

» Dzisiaj z inicjatywy Papieża Franciszka po raz pierwszy obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
» W środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.

2021-07-18

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 lipca 2021 r.

Rozpoczynamy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „W drogę do Źródła Życia”. Dzisiaj i 25 lipca z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

2021-07-04

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lipca 2021 r.

» Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
» Jutro Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

2021-06-27

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 czerwca 2021 r.

» Jutro przypada dzień modlitw o błogosławione owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.
» We wtorek obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2021-06-20

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 czerwca 2021 r.

» Dodatkowa katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 19.00 na plebanii.
» W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |