2022-10-23

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, NIEDZIELA MISYJNA – 23 października 2022 r.

» Dzisiaj do naszego kościoła Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża wprowadziły relikwie bł. Matki Elżbiety Czackiej. Serdecznie witamy Siostry w naszej wspólnocie. Relikwie będą wystawione w kościele do przyszłej niedzieli.

2022-10-16

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, DZIEŃ PAPIESKI – 16 października 2022 r.

» Dziś obchodzimy XXII Dzień Papieski, którego hasłem są słowa: „Blask prawdy”. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia).

2022-10-09

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 października 2022 r.

» W sobotę obchodzić będziemy Dzień Dziecka Utraconego.
» W niedzielę 16 października przypada 44. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W naszych modlitwach dziękujmy Bogu za świętego Papieża Polaka.

2022-10-02

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 października 2022 r.

» Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo różnicowe, a po Mszy św. o godz. 11.30 adoracja i procesja eucharystyczna.
» Dziś przypada liturgiczne wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

2022-09-25

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 września 2022 r.

» Od soboty zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |