2021-01-24

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO – 24 stycznia 2021 r.

» Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ojciec Święty zaprasza każdego ucznia Chrystusa, aby Biblia nie była jedną z wielu ksiąg, ale stawała się dla nas żywym Słowem Bożym.

2021-01-17

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 stycznia 2021 r.

» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc (por. J 15, 5-9)”.

2021-01-10

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021 r.

Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcam do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego.

2021-01-03

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 3 stycznia 2021 r.

» Jutro Msza św. o godz. 8.00 zostanie odprawiona w int. zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. » W środę obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywaną Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.

2020-12-27

NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 27 grudnia 2020 r.

» Dzisiaj przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Naszą modlitwą otaczamy szczególnie rodziny naszej parafii. Niech ten dzień przyczyni się do wzmocnienia więzi w naszych ogniskach domowych.
» Po Mszach św. nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |