24. niedziela zwykła – 16 września 2018 r.

1. Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

2. Dziś także rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.00.

4. Dzisiaj także rozpocznie się przygotowanie dzieci klas III do I Komunii św. Spotkanie dla dzieci z rodzicami po Mszy św. o godz. 11.30.

5. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, archidiecezji warszawskiej oraz dzieci i młodzieży.

6. W piątek przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

7. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w niedzielę 30 września po Mszy św. o godz. 9.00.

8. Tego dnia zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA na godz. 18.00.

9. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 7 października po Mszy św. o godz. 11.30.

10. Planowana jest autokarowa pielgrzymka parafialna do sanktuarium św. Józefa, patrona rodzin, do Kalisza w sobotę 22 września. Wyjazd spod kościoła o godz. 6.30. Koszt 70 zł. Zapisy przyjmowane są w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.

11. Trwa zbiórka za III kwartał na dalsze prace remontowe. W ostatnim czasie otrzymaliśmy 1010 zł od parafian z Gawartowej Woli (wieś). Serdeczne Bóg zapłać. Proszę o odbiór pozostałych zeszytów.

12. Kontynuujemy zbiórkę makulatury na budowę studni w Czadzie (Afryka). Suche kartony i papier można przywozić w niedzielę i po Mszach św. zostawiać w domu katechetycznym. Pamiętajmy, że jeden kilogram makulatury to 75 l. wody pitnej.

13. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Boże-go błogosławieństwa.