ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021 r.

1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcam do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego.

2. We wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. W środę Msza św. będzie odprawiona o godz. 8.00, a w piątek o 17.00.

3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 24 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Najnowszy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumera-torów w zakrystii.

5. Wizyta duszpasterska rozpocznie się po 17 stycznia od Bieniewa Parceli. Bardzo proszę o zorientowanie się, kto z sąsiadów chciałby skorzystać z odwiedzin księdza, żeby wizyta mogła przebiegać sprawnie.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną oraz w ostatnim czasie na ogrzewanie kościoła i dalsze prace remontowe.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Józef Kowalski z Trzcińca. Pogrzeb we wtorek o godz. 10.00. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek, racz mu dać, Panie…

8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.