V niedziela zwykła – 4 lutego 2024 r.

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00 na plebanii.

4. Jutro Msza św. o godz. 8.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.

5. Odpust św. Walentego, patrona naszego kościoła, będziemy przeżywać w niedzielę 11 lutego, gdyż 14 lutego w tym roku wypada Środa Popielcowa.  11 lutego przypada także wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo i sakrament namaszczenia dla osób chorych. Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc w przywiezieniu i odwiezieniu osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą samodzielnie dojechać do kościoła.

6. Trwa nowenna do św. Walentego, którą wspólnie odmawiamy po Mszach św. Jest ona także dostępna na parafialnej stronie internetowej.

7. Lutowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na dalsze prace remontowe w naszej parafii.

9. Serdecznie dziękuję za uprzątniecie choinek i wystroju bożonarodzeniowego w kościele.

10. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę parafianom z Marysinka. W najbliższą sobotę na godz. 9.30 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z Woli Łuszczewskiej.

11. Dziękuję także za książki na kiermasz przynoszone do małej kruchty.

12. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: poniedziałek – środa i piatek od godz. 15.00, sobota od godz. 11.00.

13. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Szczęść Boże.