Druga niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

1. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa we Mszy św. wraz z rodzicami w niedzielę 28 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się „III Dziecięcy przegląd kolęd”. Zapraszam wszystkich do wspólnego kolędowania. Ze względu na ferie zimowe będzie można wystąpić także w niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27)”.

5. W styczniu i w lutym, ze względu na wizytę duszpasterską, Msze św. w dni powszednie – z wyjątkiem świąt i uroczystości – odprawiane są o godz. 8.00. W środę kancelaria jest czynna tylko rano od godz. 9.00-10.00.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace remontowe w naszej parafii i dzisiaj na tacę inwestycyjną.

7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i odśnieżenie terenu wokół kościoła parafianom z Podkampinosu oraz innym osobom pomagającym. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z Prus.

8. Wizyta duszoasterska w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 15.00.

9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Szczęść Boże.