Nowi kandydaci na ministrantów

W niedzielę poprzedzającą Wielki Tydzień w naszej parafii odbyła się uroczystość przyjęcia kandydatów na ministrantów. Do grona Służby Liturgicznej Ołtarza zostali włączeni nowi chłopcy. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 otrzymali szarfy oraz złożyli przyrzeczenie, że chcą rozwijać swoją wiarę i służyć Panu Bogu przy ołtarzu. Biały kolor szarfy jest symbolem czystości duszy. Chłopcy: Mateusz Błaszczyk, Miłosz Goszczyński, Błażej Marciniak, Aleks Mikulski, Jakub Rzymowski, Szymon Stychlerz i Jan Wielgomas obecnie przygotowują się również do przyjęcia I Komunii św.

Polecamy ich modlitwom naszych parafian i życzymy, aby wiernie trwali w swoim postanowieniu i byli nadzieją naszej parafii!