Marana tha! Przyjdź, Panie Jezu

Polecamy tegoroczne przedstawienie Męki Pańskiej pod tytułem „MARANA THA!” przygotowane przez kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (pallotyni). Jest to spektakl teatralny dla młodzieży i osób dorosłych.

Wyjazd parafialny w piątek 1 kwietnia o godz. 15.00 spod kościoła. Mamy zarezerwowane bilety na spektakl rozpoczynający się o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej.

Nie jest to ten sam spektakl, na którym byliśmy w 2015 roku.