V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lutego

1. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się dzisiaj o godz. 19.30 na plebanii.

2. W czwartek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy XXIX Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8). Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi”. Orędzie Ojca Świętego można przeczytać na parafialnej stronie internetowej.

3. Specjalne błogosławieństwo i sakrament namaszczenia dla osób chorych w naszej parafii będą udzielane podczas odpustu św. Walentego, patrona naszego kościoła, który obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę. Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc w przywiezieniu i odwiezieniu osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą samodzielnie dojechać do kościoła.

4. Nowenną do św. Walentego modlimy się po Mszach św.

5. Najnowszy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

• 8 lutego (poniedziałek) Nowy Łuszczewek, nr. 1-12, od godz. 15.00

• 10 lutego (środa) Nowy Łuszczewek, nr. 13-28A, od godz. 15.00