Start Ogłoszenia

25. niedziela zwykła – 23 września 2018 r.

  1. We wtorek przypada 65. rocznica aresztowania Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski, oraz wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.

  2. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

  3. Tego dnia rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej, misjonarki Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.

  4. W sobotę obchodzić będziemy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. o godz. 8.00.

  5. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w niedzielę 30 września po Mszy św. o godz. 9.00.

  6. Tego dnia zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA na godz. 18.00.

  7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 7 października po Mszy św. o godz. 11.30.

  8. Msza św. za pielgrzymów uczestniczących w nawiedzeniu Sanktuarium św. Józefa i ich rodziny zostanie odprawiona  w środę 3 października o godz. 17.00.

  9. Kontynuujemy zbiórkę makulatury na budowę studni w Czadzie (Afryka). Suche kartony i papier można przywozić w niedzielę i po Mszach św. zostawiać w domu katechetycznym. Pamiętajmy, że jeden kilogram makulatury to 75 l. wody pitnej.

  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. 

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.