Start Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA – 18 sierpnia 2019 r.

  1. Serdeczne dziękuję o. Stanisławowi Piętce za wygłoszenie homilii i przewodniczenie głównej Mszy św. odpustowej. Serdeczne podziękowania kieruję także do wszystkich osób zaangażowanych, aby odpust ku czci św. Bartłomieja Apostoła w naszej parafii był tak uroczysty.

  2. Dziękuję osobom, które posprzątały i zadbały o wygląd świątyni i terenu wokół kościoła, domu katechetycznego i plebanii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim paniom, które przygotowały posiłek dla księży.

  3. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej z Bieniewa Parceli za kwiaty do ołtarza na dzisiejszą uroczystość.

  4. Dziękuję za przekazane fanty i ofiary pieniężne na nagrodę główną. Na loterię zapraszamy od godz. 10.00 do wyczerpania losów. Losowanie nagrody głównej o godz. 14.30. Każdy zakupiony los to cegiełka na dalsze prace przy naszym kościele. Serdecznie dziękuję młodzieży, która się zaangażowała w przeprowadzenie loterii. Msza św. za wszystkich darczyńców zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

  5. Od września rozpocznie się przygotowanie dzieci klas III do I Komunii św. Spotkanie dla dzieci z rodzicami w niedzielę 15 września, po Mszy św. o godz. 11.30. Proszę o zapisywanie dzieci.

  6. Rozpoczęliśmy zbiórkę na instalację gazową do naszego kościoła za III kwartał. Osoby chętne do przeprowadzenia zbiórki proszę o odbiór zeszytów.

  7. W lipcu zostały zakończone prace przy wycince drzew na cmentarzu oraz zostało uzupełnione ogrodzenie przy świetlicy parafialnej.

  8. Dziękuję p. Grzegorzowi, kościelnemu i Piotrowi Szewczykowi za przycięcie tui przy kościele i plebanii.

  9. W niedzielę 8 września obchodzić będziemy dożynki parafialne. Gospodarzami tegorocznych dożynek są mieszkańcy Lisic i Serok. Do dożynek prosimy o nieprzywożenie makulatury.

  10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.


Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.