2020-03-08

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 marca 2020 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes obchodzona w tym roku pod hasłem „Eucharystia i misje”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka na cele misyjne.

2020-03-01

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1 marca 2020 r.

» Tegoroczne REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które będziemy przeżywali w dniach 19-22 marca, będą dla naszej parafii czasem szczególnej łaski w związku z obecnością św. Michała Archanioła w znaku jego figury z Gargano we Włoszech. 10 marca rozpoczniemy Nowennę przed tą uroczystością.

2020-02-23

7. NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 lutego 2020 r.

» Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”.
» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, w którym przygotowujemy się do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00 i 18.00.

2020-02-16

6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lutego 2020 r.

» Dzisiaj po obu Mszach św. zapraszam na spektakl pt. „Męka Św. Maksymiliana” przedstawiany przez braci franciszkanów z Niepokalanowa. Spektakl opowiada o drugim aresztowaniu o. Maksymiliana, jego pobycie w więzieniu na Pawiaku, o drodze przez mękę obozu koncentracyjnego w Auschwitz aż do śmierci głodowej w bunkrze.

2020-02-09

5. NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 lutego 2020 r.

» W piątek obchodzić będziemy odpust ku czci św. Walentego, patrona naszego kościoła. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Będziemy gościć ks. Jerzego Molewskiego, chrystusowca, który przyjedzie wraz z grupą ewangelizacyjną.
» Tego dnia kancelaria parafialna będzie NIECZYNNA.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |