2024-01-28

IV niedziela zwykła – 28 stycznia 2024 r.

» Dzisiaj, w ostatnią niedzielę stycznia, przypada 71. Światowy Dzień Trędowatych pod hasłem „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36). Pamiętajmy w modlitwach o chorych i o tych, którzy się nimi opiekują.

2024-01-21

Niedziela Słowa Bożego – 21 stycznia 2024 r.

» Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ojciec Święty Franciszek zaprasza każdego ucznia Chrystusa, aby Biblia nie była jedną z wielu ksiąg, ale stawała się dla nas żywym Słowem Boga.

2024-01-14

Druga niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27)”.

2024-01-07

Święto Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
» Po Mszach św. z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2023-12-31

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 31 grudnia 2023 r.

» Dziś gościmy ks. Zbigniewa Bigdę, który od kilkunastu lat jest misjonarzem w Kazachstanie. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na potrzeby swojej parafii.

1 | 2 | 3 |