2020-08-02

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 sierpnia 2020 r.

» W środę rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Maksymiliana Marii Kolbego. W ołtarzu bocznym, przed obrazem MB Częstochowskiej, będą wystawione relikwie św. Maksymiliana oraz tekst nowenny.
» W czwartek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego.

2020-07-26

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 lipca 2020 r.

» We wtorek z okazji liturgicznego wspomnienia św. Szarbela na zakończenie Mszy św. będzie można przyjąć namaszczenie olejem św. Szarbela.
» Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić także o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego.

2020-07-19

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 lipca 2020 r.

» Dziś rozpoczyna się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Dzisiaj i na zakończenie tygodnia, 26 lipca, po Mszach św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

2020-07-12

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lipca 2020 r.

» Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
» W przyszłą niedzielę rozpocznie się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnienie Eucharystią niesiemy Chrystusa”.

2020-06-28

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

» Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
» Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 |