2019-03-31

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 marca 2019 r.

» Kończymy rekolekcje wielkopostne. Dziękuję ks. Tomaszowi i grupie ewangelizacyjnej za towarzyszenie nam na drodze nawrócenia.
» Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie w środę o godz. 19.30.

2019-03-24

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24 marca 2019 r.

» Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Zachęcam do włączenia się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
» REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego rozpoczniemy w czwartek 28 marca.

2019-03-17

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 marca 2019 r.

» We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn.
» W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Muzyczną Drogę Krzyżową przygotowaną przez Grupę Uwielbieniową i lektorów.

2019-03-10

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2019 r.

» W środę obchodzić będziemy Święto Papieskie z okazji 6. rocznicy wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszych modlitwach.
» Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki po Mszy św. o godz. 17.00, a Gorzkich Żali w niedziele.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |