2019-07-21

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 lipca 2019 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. Dziś, jak również na zakończenie tygodnia, w przyszłą niedzielę po Mszach św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, będzie poświęcenie pojazdów.

2019-07-14

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 lipca 2019 r.

» Od 1 lipca do 30 września Msze św. będą odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 8.00.
» Kontynuujemy zbiórkę makulatury na budowę studni w Czadzie (Afryka). Pamiętajmy, że jeden kilogram makulatury to 75 l. wody pitnej.

2019-07-07

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 2019 r.

» W czwartek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
» Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

2019-06-30

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2019r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.
» W środę przypada święto św. Tomasza Apostoła.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |