2019-06-09

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 9 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

2019-06-02

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a także XII Święto Dziękczynienia. W tym roku dziękujemy za wielkich pasterzy – św. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

2019-05-26

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 maja 2019 r.

» Od poniedziałku do środy Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników.
» We wtorek przypada 38. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

2019-05-19

​ V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 maja 2019 r.

» W środę przypada wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będą wystawione relikwie.
» Od piątku będziemy się modlić nowenną do Opatrzności Bożej przed XII Świętem Dziękczynienia.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |