2020-05-31

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 maja 2020 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

2020-05-24

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24 maja 2020 r.

» W czwartek przypada 39. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
» W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, o godz. 18.00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

2020-05-17

VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 17 maja 2020 r.

» Jutro przypada 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji dzisiaj i jutro na Mszy św. będziemy dziękować za życie i pontyfikat Papieża Polaka.
» Od poniedziałku do środy Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje. Módlmy się o dobrą pogodę, urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników.

2020-05-10

V NIEDZIELA WIELKANOCY – 10 maja 2020 r.

» W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za deszcz z prośbą o dalszą dobrą pogodę i obfite plony.
» W sobotę obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

2020-05-03

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 3 maja 2020 r.

» Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego.
» Jutro Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |