2019-09-22

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 września 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się nowenna do św. Faustyny Kowalskiej, misjonarki Miłosierdzia Bożego.
» W sobotę na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

2019-09-15

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 września 2019 r.

» Rozpoczynamy IX Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?”.
» Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

2019-09-08

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 września 2019 r.

» Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej obchodzimy dożynki. Rolnicy i sadownicy z naszej parafii, która leży na terenie czterech gmin dziękują Bogu za zebrane plony i owoce. Słowa wdzięczności kieruję do mieszkańców Lisic i Serok, którzy w tym roku są gospodarzami i organizatorami tej uroczystości.

2019-09-01

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 września 2019 r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.
» Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 4 września o godz. 19.30 na plebanii.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |