NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 29 maja 2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Kół Żywego Różańca.

2. We wtorek obchodzić będziemy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 1 czerwca o godz. 19.00 na plebanii.

4. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. Chorych będę odwiedzał od godz. 10.30. Osoby potrzebujące spowiedzi i Komunii św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska do Matki Bożej. Po tej Mszy św. zostanie odprawione Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

6. W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszam członków Grup Misyjnych, KŻR i wszystkich parafian.

7. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją po Mszach św.

8. Za tydzień w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

9. W przyszłą niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie obchodzone będzie XV Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę Wotum Narodu.

10. Najbliższe próby przed uroczystością Pierwszej Komunii św. odbędą się w poniedziałek, środę i piątek (30 maja oraz 1 i 3 czerwca) po Mszach św. wieczornych.

11. W sobotę 4 czerwca sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła od godz. 9.30.

12. Serdeczne Bóg zapłać parafianom, którzy wczoraj uczestniczyli we Mszy św. dziękczynnej, którą odprawiałem w gronie księży, z którymi przyjąłem święcenia kapłańskie 34 lata temu.

13. Od środy zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30. W czerwcu Msze św. w czwartki będą sprawowane o godz. 8.00.

14. Najnowszy (czerwcowy) numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

15. Rozpoczęliśmy zbiórkę na dalsze prace remontowe w naszej parafii za II kw. tego roku. Bardzo proszę o odbiór zeszytów.

16. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.