Start Ogłoszenia

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9 stycznia 2022 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.

 2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

 3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii będą śpiewały i grały na instrumentach kolędy. Każde dziecko będzie mogło zaprezentować przygotowany przez siebie utwór. Można wystąpić solo, w duecie lub w większej liczbie osób, np. rodzinnie. Zachęcam do włączenia się w „Dziecięcy przegląd kolęd”. Proszę rodziców, aby w zakrystii zgłaszali dzieci, które chcą wystąpić.

 4. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

 5. Na prośbę władz samorządowych Gminy Teresin poświęcenie odnowionej kwatery żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, ze względu na warunki atmosferyczne, odbędzie się w późniejszym terminie, a nie jak początkowo planowaliśmy dzisiaj.

 6. W styczniu i w lutym, ze względu na wizytę duszpasterską, Msze św. w dni powszednie – z wyjątkiem świąt i uroczystości – będą odprawiane o godz. 8.00.

 7. Trwa zbiórka na mechanizm do podnoszenia i opuszczania obrazu „Męczeństwo św. Bartłomieja” w ołtarzu głównym. W bocznej kruchcie na półce wystawione są książki w ramach kontynuacji akcji „Książka za złotówkę”. Każda złożona ofiara jest cegiełką na nowy mechanizm i powrót oryginalnego obrazu do kościoła.

 8.  Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: poniedziałek, środa, czwartek i piątek od godz. 15.00, sobota od godz. 10.30 [ZMIANA: sobota od godz. 14.30].

 9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną oraz w ostatnim czasie na ogrzewanie kościoła i dalsze prace remontowe.

 10. W uroczystość Objawienia Pańskiego na misje zebraliśmy 523 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

 11. Styczniowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.