CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lipca 2021 r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja Eucharystyczna.

2. Jutro Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.

3. Wakacyjny (lipcowo-sierpniowy) numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii. Cena 8,50.

4. Po Mszach św. młodzież w ramach kiermaszu „Książki za złotówkę” zbiera ofiary na krzyż, który zostanie postawiony na naszym cmentarzu parafialnym przed uroczystością Wszystkich Świętych.  Całkowity koszt to około 7 tys. zł. Po Mszach św. w niedziele można przed kościołem za dobrowolną ofiarę nabyć książkę na wakacje. Można także przynosić wartościowe książki, by wzbogacić liczbę tytułów. Co tydzień będą jakieś nowości.

5. Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na dalsze prace remontowe. Proszę o odbiór pozostałych zeszytów.

7. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Zenobia Szwarczewska z Prus. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.