CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 25 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

2.  Spotkanie Rady Parafialnej dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

3. W środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Papież Franciszek wyznaczył 12 września jako dzień beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Róży Marii Czackiej, założycielki Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi oraz Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

4. W czwartek obchodzić będziemy święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, a także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska do Matki Bożej. Po tej Mszy św. zostanie odprawione Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

6. Od soboty zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30. Dzieci komunijne i kandydaci do bierzmowania przychodzą na nabożeństwo przynajmniej trzy razy.

7. Od maja do końca września wieczorne Msze św. będą odprawiane o godz. 18.00.

8. Kwietniowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

9. W tym miesiącu na tacę inwestycyjną (w niedzielę 11 kwietnia) zebraliśmy 632 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.