Start Ogłoszenia

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 października 2020 r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharys-tyczna.

 2. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, misjonarki Miłosierdzia Bożego.

 3. W sobotę rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.

 4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia).

 5. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30. Proszę, aby dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania były przynajmniej 3 razy na nabożeństwie w dni powszednie. Dzieci po nabożeństwie odbierają plansze i naklejki.

 6. Ofiary złożone za tydzień na tacę przeznaczone będą na tacę inwestycyjną.

 7. Miesięcznik Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

 8. Od października do końca kwietnia Msze św. wieczorne odprawiane są o godz. 17.00.

 9. Można już zgłaszać w kancelarii parafialnej intencje na rok 2021.

 10. W kancelarii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.

 11. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na dalsze prace remontowe i na pomoc mieszkańcom Lesbos.

 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.