XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 października 2020 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharys-tyczna.

2. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, misjonarki Miłosierdzia Bożego.

3. W sobotę rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenny zamieszczony jest na parafialnej stronie internetowej.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia).

5. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30. Proszę, aby dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania były przynajmniej 3 razy na nabożeństwie w dni powszednie. Dzieci po nabożeństwie odbierają plansze i naklejki.

6. Ofiary złożone za tydzień na tacę przeznaczone będą na tacę inwestycyjną.

7. Miesięcznik Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

8. Od października do końca kwietnia Msze św. wieczorne odprawiane są o godz. 17.00.

9. Można już zgłaszać w kancelarii parafialnej intencje na rok 2021.

10. W kancelarii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.

11. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na dalsze prace remontowe i na pomoc mieszkańcom Lesbos.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.