XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

1. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.

2. Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

3. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 19.30 na plebanii.

4. W czwartek Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona w intencji zmarłych pole-conych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.

5. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.

6. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska do Matki Bożej. Po tej Mszy św. zostanie odprawione Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 na plebanii.

8. Od 1 lipca do 30 września Msze św. będą odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 8.00.

9. Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

10. Wakacyjny numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii. Cena numeru podwójnego 8,50 zł.

11. W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa nie mogliśmy podjąć się zbierania ofiar za II kwartał br. Ofiary przeznaczone będą na remont zakrystii i dalsze prace remontowe w parafii. W miarę możliwości bardzo proszę o składanie ofiar przelewem na konto parafialne, którego numer znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Ofiary można też składać po Mszach św. w zakrystii. W ostatnim tygodniu na ten cel otrzymaliśmy od parafian 350 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Pietrzak pochodzącą z Pawłowic. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

13. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

14.