Start Aktualności

Promocja ministrantów: Piotra, Marcina i Mateusza

W niedzielę, 22 grudnia 2013 r., na Mszy św. o godz. 9.00 odbyła się uroczysta promocja ministrantów. Do grona Liturgicznej Służby Ołtarza włączeni zostali 3 chłopcy, którzy biorąc za świadków: Księdza Proboszcza, Rodziców, kolegów z grona ministrantów i wiernych zgromadzonych w kościele wyrazili wolę pełnienia wiernej służby Bogu i bycia gorliwymi ministrantami przy ołtarzu.

Do grona ministrantów dołączyli: Piotr Gmurek, Marcin Pietrzak i Mateusz Ciurzyński. Gratulujemy nowo ustanowionym ministrantom, życząc im radości ze służby przy Chrystusowym Ołtarzu.


Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.