Start Aktualności

Archiwum

       
2019-07-07

Czternasta niedziela zwykła

Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie! Oto posyłam was jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie.
Gdy wejdziecie do jakiegoś domu, najpierw mówcie: Pokój temu domowi.
Więcej

2019-06-01

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na czerwiec

Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.
Więcej

2019-05-31

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

Dziewięć dni przed Zesłaniem Ducha Świętego Kościół rozpoczyna modlitewną nowenną do Ducha Świętego. Nowenna ta jest najstarszym zgromadzeniem modlitewnym Kościoła. Jest to modlitwa polecona przez samego Pana Jezusa.
Więcej

2019-05-26

Piękny jest Bóg. Koncert z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki w naszym kościele odbędzie się recital pt. „Piękny jest Bóg” poświęcony bł. Karolinie Kózkównie w hołdzie św Janowi Pawłowi II w wykonaniu Marii Bober (śpiew) i Piotra Niedojadło (fortepian).
Więcej

2019-05-24

Nowenna do Opatrzności Bożej przed XII Świętem Dziękczynienia

Nowennę do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, i Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego – w oczekiwaniu na jego beatyfikację.
Więcej

2019-05-19

Maryjny Wieczór Uwielbienia

W miesiącu maryjnym zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Jezusa z Jego i naszą Matką. Uwielbienie to wspólny śpiew na chwałę Pana, a także adoracja Najświętszego Sakramentu, słuchanie Słowa Bożego i indywidualne błogosławieństwo. Będzie także możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
Więcej

2019-05-07

Nowenna do św. Andrzeja Boboli

Boże, któryś dla wyznania prawdziwej wiary św. Andrzeja, rozlicznymi mękami utrapionego, świetnym uwieńczył męczeństwem: spraw prosimy, abyśmy w tejże wierze niezachwiani, wszystkie raczej przeciwności, niż szkodę na duszy naszej ponieśli. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Więcej

2019-05-01

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na maj

Aby Kościół w Afryce poprzez zaangażowanie swoich członków był zaczynem jedności pomiędzy narodami, a także znakiem nadziei dla tego kontynentu.
Więcej

2019-05-01

Litania Loretańska

Miesiąc maj, poświęcony jest w szczególny sposób Matce Bożej. Jest to miesiąc nabożeństw, podczas których rozbrzmiewa w kościołach, przy kapliczkach czy figurach przydrożnych Litania do Najświętszej Maryi Panny, nazywana popularnie Litanią Loretańską.
Więcej

2019-04-21

Orędzie Wielkanocne 2019

Niech w obliczu wielu cierpień naszych czasów Pan życia nie zastanie nas zimnych i obojętnych. Niech nas uczyni budowniczymi mostów, a nie murów. (...) Niech Zmartwychwstały, który otworzył na oścież bramy grobu, otwiera nasze serca na potrzeby cierpiących biedę, bezbronnych, ubogich, bezrobotnych, usuniętych na margines...
Więcej

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.