Start Aktualności

Zdrapka adwentowa

W latach ubiegłych podczas rorat korzystaliśmy prawie wyłącznie z materiałów przygotowanych głównie z myślą o najmłodszych. W tym roku obok propozycji dla dzieci – wspólne wyruszenie w „Drogę do Betlejem”, jest także propozycja dla dorosłych, a właściwie całych rodziny.

Już od najbliższej niedzieli kończącej rok liturgiczny na stoliku z prasą będzie dostępna ZDRAPKA ADWENTOWA. Zachęcam do skorzystania z nowej oferty.

Wszystkim Parafianom życzę owocnego czasu Adwentu i oczywiście zapraszam na roraty.
 


Nie wiesz, co podarować bliskim na czas Adwentu, by dobrze przygotowali się na przeżycie świąt Narodzenia Pańskiego? Zamów zdrapkę i podziel się nią z rodziną, bliższymi i dalszymi znajomymi. Czasami taki mały gest może sprawić olbrzymią radość i przemianę serca.

ZDRAPKA ADWENTOWA

Zadania spod zdrapki opracowywane zostały z myślą o całych rodzinach. Przygotują one na Boże Narodzenie młodzież, osoby dorosłe i starsze. Zdrapka nie jest bezpośrednio adresowana do dzieci. Zachęcamy, by towarzyszyć dzieciom w realizowaniu zadań spod zdrapki poprzez rozmowę i wspólne ich wykonywanie.

Motywem przewodnim zdrapki jest wieniec adwentowy. Codziennie zapalamy/zdrapujemy jedną świecę, pod którą kryje się konkretne zadanie. Każda świeca oznaczona jest datą (UWAGA IX = XI, mały chochlik drukarski).

Karolina i Maciej z szczesliwarodzina.com

 
  • Czym jest Zdrapka Adwentowa?
  • Dla kogo jest przeznaczona?
  • Jakie kryją się pod nią zadania?
  • Dlaczego warto podjąć to wyzwanie?
  • OBEJRZYJ FILMIK
 
Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.