Wysoki kontrast Domyślny kontrast

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w naszym kościele. Trwa remont dachu na kościele. Ze względów bezpieczeństwa proszę, aby osoby nieupoważnione nie wchodziły na teren kościoła.

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W sobotę 20 lipca o godz. 9.00 o pomoc w posprzątaniu kościoła Ksiądz Proboszcz prosi parafian z Pawłowic (bloków), a 27 lipca parafian z Marysinka. Jeżeli ktoś z danej wioski nie może przyjść w wyznaczonym terminie, może dołączyć w kolejną sobotę i wesprzeć inną wioskę.

4.  W przyszłą niedzielę rozpocznie się XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Z tej racji w niedziele 21 i 28 lipca po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów. MIVA Polska zachęca do udziału w akcji: „Podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy”.

5. Podczas wakacji i urlopów zadbajmy o udział w Eucharystii, zwłaszcza w niedziele i święta. Zwróćmy również uwagę na strój, w jakim przychodzimy do kościoła. Niech będzie on godny miejsca świętego.

6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi, a wyjeżdżającym na wakacje oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzę udanego wypoczynku.