2019-10-20

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 października 2019 r.

» Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna. To dzień szczególnej modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie.
» Zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

2019-10-13

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 października 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach św. prowadzona jest zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk (stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia).

2019-10-06

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 października 2019 r.

» W czwartek rozpocznie się nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w przyszłą niedzielę do św. Jana Pawła II. Zachęcam do modlitwy w tym szczególnym czasie za wstawiennictwem naszych polskich patronów. Teksty nowenn zamieszczone będą na parafialnej stronie internetowej.

2019-09-29

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 września 2019 r.

» Od wtorku zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |