2020-06-28

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca 2020 r.

» Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
» Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Odpust zupełny dla posługujących się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub Biskupa przy spełnieniu pozostałych warunków.

2020-06-21

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca 2020 r.

» W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 19.30 na plebanii.

2020-06-14

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 czerwca 2020 r.

» Do czwartku trwać będzie oktawa Bożego Ciała. W tygodniu po Mszach św. procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną: panie, panów, ministrantów i bielanki. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków podczas Mszy św.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2020-06-07

NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ – 7 czerwca 2020 r.

» Dzisiaj kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
» W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Za pobożny udział w procesji eucharystycznej można uzyskać odpust zupełny.

2020-05-31

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 maja 2020 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |