2019-06-23

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca 2019 r.

» Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
» Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków podczas Mszy św.

2019-06-16

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 16 czerwca 2019 r.

» W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym dniu Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Za pobożny udział w procesji eucharystycznej można uzyskać odpust zupełny.

2019-06-09

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 9 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

2019-06-02

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2 czerwca 2019 r.

» Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a także XII Święto Dziękczynienia. W tym roku dziękujemy za wielkich pasterzy – św. Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |