Start Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6 stycznia 2019 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca przeznaczona zostanie na misje.

  2. Serdecznie dziękujemy za oprawą muzyczną Mszy św. orkiestrze OSP z Gąbina pod dyrekcją kapelmistrza tamburmajora p. Pawła Baca. Po Mszy św. zachęcamy do pozostanie i wysłuchania krótkiego koncertu.

  3. Zapraszamy na godz. 18.00 na Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zachęćmy do wspólnego kolędowania także rodzinę i sąsiadów.

  4. Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

  5. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 20 stycznia po Mszy św. o godz. 9.00.

  6. Najnowszy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

  7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.