VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lutego 2019 r.

1. Spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA na godz. 18.00. Zachęćmy naszych bliskich do wspólnej modlitwy. W czasie wieczoru można skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

3. W czwartek na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić o beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

4. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź od godz. 16.30. Chorych będę odwiedzał od godz. 10.00. Osoby potrzebujące spowiedzi i Komunii św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska do Matki Bożej. Po tej Mszy św. zostanie odprawione Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

6. Marcowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

7. Rozpoczęliśmy zbiórkę za I kwartał 2019 r. na dalsze prace remontowe oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego. Serdecznie proszę o odbiór zeszytów.

8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.