II NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 stycznia 2019 r.

1. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Jutro i pojutrze, 21 i 22 stycznia, przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych dziadkach również w modlitwie.

3. W środę przypada 6. rocznica śmieci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.

4. W czwartek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy, by stali na straży dobra i prawdy.

5. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA na godz. 18.00.

7. Od 22 do 27 stycznia trwać będą w Panamie 34. Światowe Dni Młodzieży. Polecajmy w modlitwach Papieża i młodych.

8. Najnowszy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

9. Kontynuujemy zbiórkę makulatury na budowę studni w Czadzie (Afryka). Suche kartony i papier można przywozić w niedziele i po Mszach św. zostawiać w domu katechetycznym. 1 kg makulatury to aż 75 litrów wody. Prosimy, aby paczki z makulaturą były dobrze związane.

10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.