UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6 stycznia 2019 r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca przeznaczona zostanie na misje.

2. Serdecznie dziękujemy za oprawą muzyczną Mszy św. orkiestrze OSP z Gąbina pod dyrekcją kapelmistrza tamburmajora p. Pawła Baca. Po Mszy św. zachęcamy do pozostanie i wysłuchania krótkiego koncertu.

3. Zapraszamy na godz. 18.00 na Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zachęćmy do wspólnego kolędowania także rodzinę i sąsiadów.

4. Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

5. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 20 stycznia po Mszy św. o godz. 9.00.

6. Najnowszy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.