Start Ogłoszenia

33. niedziela zwykła – 18 listopada 2018 r.

  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Jest to zachęta do modlitwy za osoby, które zginęły na drogach lub zostały poszkodowane oraz za ich bliskich przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.

  2. Dziś także obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Całe orędzie Ojca Świętego na ten dzień można przeczytać na parafialnej stronie internetowej.

  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.

  4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. odnowimy Jubileuszowy Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

  5. Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

  6. Spotkanie dla dzieci rocznicowych wraz z rodzicami w niedzielę 2 grudnia po Mszy św. o godz. 11.30.

  7. Miesięcznik Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

  8. Rozpoczęliśmy zbiórkę za IV kwartał na olej opałowy i dalsze prace remontowe. Proszę się zgłaszać po odbiór zeszytów.

  9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.