33. niedziela zwykła – 18 listopada 2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Jest to zachęta do modlitwy za osoby, które zginęły na drogach lub zostały poszkodowane oraz za ich bliskich przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste.

2. Dziś także obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Całe orędzie Ojca Świętego na ten dzień można przeczytać na parafialnej stronie internetowej.

3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.

4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. odnowimy Jubileuszowy Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

5. Spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

6. Spotkanie dla dzieci rocznicowych wraz z rodzicami w niedzielę 2 grudnia po Mszy św. o godz. 11.30.

7. Miesięcznik Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

8. Rozpoczęliśmy zbiórkę za IV kwartał na olej opałowy i dalsze prace remontowe. Proszę się zgłaszać po odbiór zeszytów.

9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.