Start Ogłoszenia

X niedziela zwykła – 9 czerwca 2024 r.

  1. Trwa nowenna do św. Brata Alberta przed jego wspomnieniem, które obchodzić będziemy 17 czerwca. Tekst nowenny znajduje się na parafialnej stronie internetowej. W dniu wspomnienia Msza św. przy relikwiach tego Świętego o godz. 8.00 i 18.00.

  2. Czerwcowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

  3.  Dziękuję p. Agnieszce Kopiec z Maszny za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę 15 czerwca na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z Bieniewa Wieś, a 22 czerwca parafian z Podkampinosu.

  4. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30.

  5. Trwa zbiórka za II kwartał na remont dachu na kościele. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie. Proszę o odbiór pozostałych zeszytów.

  6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną.

  7. W ubiegłą niedzielę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 267 zł. Bóg zapłać.

  8. Jest jedno wolne miejsce na pielgrzymkę samolotową do Rzymu. W dniu wyjazdu wyjeżdżamy busem na lotnisko Chopina spod kościoła o godz. 13.30.

  9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Szczęść Boże.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.