X niedziela zwykła – 9 czerwca 2024 r.

1. Trwa nowenna do św. Brata Alberta przed jego wspomnieniem, które obchodzić będziemy 17 czerwca. Tekst nowenny znajduje się na parafialnej stronie internetowej. W dniu wspomnienia Msza św. przy relikwiach tego Świętego o godz. 8.00 i 18.00.

2. Czerwcowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

3.  Dziękuję p. Agnieszce Kopiec z Maszny za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę 15 czerwca na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z Bieniewa Wieś, a 22 czerwca parafian z Podkampinosu.

4. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30.

5. Trwa zbiórka za II kwartał na remont dachu na kościele. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie. Proszę o odbiór pozostałych zeszytów.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną.

7. W ubiegłą niedzielę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 267 zł. Bóg zapłać.

8. Jest jedno wolne miejsce na pielgrzymkę samolotową do Rzymu. W dniu wyjazdu wyjeżdżamy busem na lotnisko Chopina spod kościoła o godz. 13.30.

9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Szczęść Boże.