Start Ogłoszenia

Szósta Niedziela Wielkanocy – 5 maja 2024 r.

 1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja i nabożeństwo majowe, a po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna.

 2. Jutro Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. Wypominki będą czytane na początku Mszy św.

 3. Od przyszłego poniedziałku rozpoczną się próby przed I Komunią św.

 4. Zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30. Dzieci komunijne przychodzą na nabożeństwo przynajmniej trzy razy. Zachęcam także do majówek przy kapliczkach i krzyżach na wioskach. Podtrzymajmy ten piękny polski zwyczaj. Proszę o informację, gdzie i kiedy parafianie gromadzą się na nabożeństwach majowych na wioskach.

 5. Od maja do końca września wieczorne Msze św. odprawiane są o godz. 18.00. Kancelaria w środy wieczorem czynna jest od godz. 17.00 do 17.45.

 6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na seminarium duchowne w Warszawie, dalse prace remontowe oraz na relikwiarz św. Bartłomieja.

 7. Na pielgrzymkę samolotową do Rzymu w dniach 17-21 czerwca zgłosiło się 14 osób. Osoby jeszcze zainteresowane pielgrzymką proszę, aby zgłaszały się przez stronę internetową organizatora (Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne CARITAS).

 8. Rozpoczynamy zbiórkę za II kwartał na remont dachu na kościele. Proszę o odbiór zeszytów.

 9. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę parafianom z Nowego Łuszczewka. W sobotę 11 maja na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian ze Starego Łuszczewka.

 10. Majowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

 11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Szczęść Boże.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.