TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 18 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiaj przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Zachęcam do lektury Słowa Bożego.

2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu w czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. W piątek obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

5. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Kwietniowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na dalsze prace remontowe. Zostało jeszcze kilka zeszytów do odebrania.

7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Barbara Niedzińska ze Starego Łuszczewka, śp. Bohdan Liśkiewicz z Trzcińca (pogrzeb jutro o godz. 14.00), śp. Jan Olczak z Pawłowic (pogrzeb w sobotę o godz. 11.00). Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.