XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca 2020 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele naprzemiennie po Mszy św. o godz. 9.00 lub 11.30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przychodzą na nabożeństwa czerwcowe przynajmniej 3 razy w dni powszednie.

2. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 19.30 na plebanii.

4. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

5. Czerwcowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

6. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży, która w przyszłym roku szkolnym będzie uczęszczała do kl. VIII oraz starszej, która jeszcze nie przystąpiła do tego sakramentu. Przygotowanie rozpocznie się we wrześniu. Wpisowe 70 zł przeznaczone będzie na materiały formacyjne oraz wyjazdy na spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży.

7. W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa nie mogliśmy podjąć się zbierania ofiar za II kwartał br. Ofiary przeznaczone będą na remont zakrystii i dalsze prace remontowe w parafii. W miarę możliwości bardzo proszę o składanie ofiar przelewem na konto parafialne, którego numer znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Ofiary można też składać po Mszach św. w zakrystii. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.