Start Ogłoszenia

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 września 2019 r.

 1. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.

 2. Zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA na godz. 18.00.

 3. Od wtorku zapraszam na nabożeństwa różańcowe odprawiane w dni powszednie: w poniedziałki i od środy do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorki i soboty po Mszy św. o godz. 8.00. W niedziele naprzemiennie – za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00. Proszę, aby dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania były przynajmniej 3 razy na nabożeństwie w dni powszednie.

 4. W środę przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

 5. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych planujących sakrament chrztu dziecka w najbliższym czasie odbędzie się w środę 2 października o godz. 19.30 na plebanii.

 6. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź przed Mszą św. Chorych będę odwiedzał od godz. 10.00. Osoby potrzebujące spowiedzi i Komunii św. w domu proszę zgłaszać w kancelarii.

 7. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska do Matki Bożej oraz Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

 8. W tym dniu obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

 9. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w niedzielę 8 października po Mszy św. o godz. 11.30.

 10. Za tydzień niedziela adoracyjna. Jeżeli będzie ładna pogoda, procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszam asystę procesyjną.

 11. Miesięcznik Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

 12. Od października do końca kwietnia Msze św. wieczorne odprawiane będą o godz. 17.00.

 13. Można już zgłaszać w kancelarii parafialnej intencje na rok 2020.

 14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.