Uwielbiam Imię Twoje Panie

Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem na to,
abyście szli i owoc przynosili i aby owoc wasz trwał.
(J 15,16)

W piątek, 30 września, w naszej parafii odbył się pierwszy Wieczór Uwielbienia, podczas którego  śpiewem i modlitwą oddawaliśmy cześć i chwałę Bogu. Wielką radością był dla nas ten czas, który dał nam Pan, abyśmy mogli doświadczyć daru żywej wspólnoty Kościoła.

Dziękujemy wszystkim, którzy dopowiedzieli na zaproszenie na spotkanie z Jezusem. Od pierwszych chwil naszego wspólnego uwielbienia czuliśmy obecność Ducha Świętego, który nas umacniał w radosnym śpiewie i spontanicznej modlitwie.

Na zakończenie Ksiądz Proboszcz udzielił Bożego błogosławieństwa. Wszyscy czuliśmy radość i wewnętrzny  spokój w naszych sercach. Po uwielbieniu każdy wziął do domu karteczkę ze Słowem Bożym.

Zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w ostatni piątek października. Niech w naszej wspólnocie parafialnej Bóg będzie każdego dnia uwielbiony.