REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje wielkopostne przygotowujące do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego poprowadzi ks. prof. Robert Skrzypczak.

PLAN REKOLEKCJI

Piątek, 17 marca

• Msze św. o godz. 9.00 i 18.00

• Droga Krzyżowa o 17.30

Sobota, 18 marca

• Msze św. o godz. 9.00 i 18.00

• Spowiedź o godz. 8.30 i 17.30

NIEDZIELA, 19 marca

• Msze św. o godz. 9.00 i 11.30

KS. PROF. ROBERT SKRZYPCZAK – duszpasterz akademicki w Warszawie. Ukończył Archidiecezjalne Seminarium Misyjne Redemptoris Mater. Autor kilkunastu książek, m.in.: „Kościół jako Niewiasta”, „Osoba i misja”, „Kościół misyjny według Jana Pawła II”, „Chrześcijanin na rozdrożu”, „Dotknąć świętości. Świadectwo o Janie Pawle II” (współautor Arturo Mari), „Wiara i seks. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie”, „Piękny człowiek. Jan Paweł II – niezapomniany Papież”.

Blog ks. prof. Roberta Skrzypczaka: https://ksrobertskrzypczak.blogspot.com/