Przyczyno naszej radości, módl się za nami!

Z końcem maja zakończyły się nabożeństwa ku czci Matki Bożej, jednak wezwania Litanii Loretańskiej każdego dnia są aktualne. Dzięki systematycznemu uczęszczaniu na majowe wiele z nich zostało w naszej pamięci. Podczas codziennych zajęć będziemy się mogli modlić tymi słowami do naszej Matki.

W pierwszą niedzielę czerwca na Mszy św. o godz. 11.30 zostały ogłoszone wyniki majowego konkursu dla dzieci i młodzieży.

Nagrody otrzymali: Ola Szybka za zdobycie I miejsca, Julia i Jakub Rzymowscy, Natalia i Ola Strużyny oraz Ania Tomaszewska za zajęcie II miejsca, Ola Okurowska i Błażej Marciniak, którzy uplasowali się na III pozycji.

W tym roku nagrodami były filmy DVD o tematyce religijnej.

Wszystkie dzieci po Mszy św. z okazji Dnia Dziecka, który obchodziliśmy 1 czerwca, otrzymały słodką niespodziankę.