Kiermasz książki za złotówkę ZAKOŃCZONY

Zakończyliśmy akcję  kiermasz „Książka za złotówkę”. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim osobom zaangażowanym w akcję. Młodzieży, za jej czas poświęcony na przygotowanie kiermaszu i loterii (i to w czasie wakacji!), a także osobom, które zakupiły lub podarowały książki i fanty. Bóg zapłać.

W sumie w ramach akcji prowadzonych przez młodzież, a także z wpłat indywidualnych oraz ze zrzutki na Facebooku, zebraliśmy całą potrzebna sumę 7 000 zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na zakup figury Pana Jezusa ukrzyżowanego.

Przed uroczystością Wszystkich Świętych planowana jest instalacja nowego krzyża na naszym cmentarzu parafialnym w miejscu, w którym co roku odprawiana jest Msza św. Całkowity koszt to 7 tys. zł. Na ten krzyż ofiary zbiera młodzież, organizując m.in. KIERMASZ KSIĄŻKI ZA ZŁOTÓWKĘ.

W niedzielę po Mszach św. przed kościołem można za dobrowolną ofiarę nabyć książkę na wakacje.

Można także przynieść swoją książkę, by dać jej drugie życie. Co tydzień nowe tytuły.

Osoby chcące wesprzeć finansowo inicjatywę młodych prosimy o wpłaty na konto parafii z dopiskiem „Krzyż”:

Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Pawłowicach
Pawłowice 15, 96-515 Teresin