1050 Mszy św. na Jubileusz Chrztu Polski

W związku z obchodzonym w Kościele w Polsce Jubileuszem Chrztu Polski Akademicka Wspólnota Ewangelizacyjna Woda Życia i Zespół ds. Nowej Ewangelizacji zainicjowały akcję pod hasłem 1050 Mszy św. w intencji Polski o wierność przyrzeczeniom Chrztu św. Jest to ogólnopolska inicjatywa modlitewna, nad którą honorowy patronat objął ks. kard. Kazimierz Nycz.

Na stronie internetowej www.1050mszy.pl można sprawdzić terminy odprawianych Mszy św. oraz znaleźć dodatkowe informacje na ten temat.

Intencje można zamawiać u miejscowego Księdza Proboszcza.

Msze św. w intencji Polski o wierność przyrzeczeniom chrztu w naszej parafii

• 16 marca, godz. 9.00
  • 3 kwietnia, godz. 9.00