Nowenna do Matki Bożej z Lourdes

Wraz ze świętem Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się czas nowenny za chorych do Matki Bożej z Lourdes. Zachęcam do udziału w modlitwie za cierpiących, którzy wedle nauk św. Jana Pawła II są wielkim skarbem Kościoła.

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

Nowenna do św. Walentego

Cześć Ci Walenty kapłanie oddaję,
za łaski i pociechy, których doznaję.
Bądź uwielbiony, dzięki Ci ponawiam,
Ciebie pozdrawiam.

2024-01-31

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 8.00 (przez okres trwania wizyty duszpasterskiej). Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2024-01-24

2024-01-17

2024-01-10

2024-01-06

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

2024-01-05

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

2023-12-31

Sztuczna inteligencja i pokój

Orędzie papieża Franciszka na 57. Światowy Dzień Pokoju obchodzony w tym roku pod hasłem „Sztuczna inteligencja a pokój”.

2023-12-27

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 17.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2023-12-16

Nowenna do Dzieciątka Jezus

Bóg-Stwórca i Odkupiciel w osobie Jezusa Chrystusa przyszedł do nas nie dlatego, żeśmy na to zasłużyli swoim świętym, prawym, bogobojnym życiem. Nie przyszedł też po to, by karać nas za nasze niewierności. Przyszedł powodowany jedynie miłością do nas.

2023-12-10

Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie

Druga niedziela Adwentu jest tradycyjnie Dniem Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie, w tym roku pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

2023-12-08

Godzina Łaski dla całego świata. 8 grudnia godz. 12.00

Pragnę, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono uroczyście Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą wielkie i liczne nawrócenia.

2023-12-08

Rekolekcje adwentowe

Rekolekcje adwentowe przygotowujące nas do owocnego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy w najbliższy piątek. Będą trwały do niedzieli. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Zaczkiewicz SAC, proboszcz z Ostrołęki.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |