2023-02-15

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 8.00 (do zakończenia wizyty duszpasterskiej). Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2023-02-12

Pomóżmy Turcji i Syrii!

W odpowiedzi na apel przewodniczącego KEP abp. Stanisława Gądeckiego archidiecezja warszawska włącza się w ogólnopolską zbiórkę do puszek, organizowaną przez Caritas Polska, na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Zbiórka do puszek odbędzie się w niedzielę 12 lutego po Mszach św.

2023-02-08

2023-02-05

Nowenna do św. Walentego

Cześć Ci Walenty kapłanie oddaję,
za łaski i pociechy, których doznaję.
Bądź uwielbiony, dzięki Ci ponawiam,
Ciebie pozdrawiam.

2023-02-04

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

2023-02-03

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

2023-02-02

Nowenna do Matki Bożej z Lourdes

Wraz ze świętem Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się czas nowenny za chorych do Matki Bożej z Lourdes. Zachęcam do udziału w modlitwie za cierpiących, którzy wedle nauk św. Jana Pawła II są wielkim skarbem Kościoła.

2023-02-02

Matka Boża Gromniczna

Z Matką Bożą Gromniczną związana jest legenda opowiadająca o tym, jak to Święta Panienka odpędzała światłem gromnicy wilki od siedzib ludzkich. Jeszcze dzisiaj można spotkać obrazy przedstawiające Matkę Bożą z gromnicą w ręku wśród przerażonych wilków.

2023-02-01

2023-02-01

Papieska Intencja Apostolstwa na luty 2023

Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących.

2023-01-25

2023-01-18

2023-01-11

2023-01-07

Papież senior prosił nas, byśmy mocno trwali w wierze i nie dali się zwieść

Papież senior prosił nas, Polaków, przede wszystkim o jedno, o to, abyśmy mocno trwali w wierze i nie dali się zwieść – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w homilii Mszy św. żałobnej w intencji papieża seniora Benedykta XVI.

2023-01-07

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |