Start Aktualności

I Festiwal Pieśni Maryjnej

W niedzielne popołudnie, 14 maja, nasz parafialny zespół, który aranżuje Wieczory Uwielbienia, wziął udział w I Festiwalu Pieśni Maryjnej, który odbył się w Sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Gminy Teresin z okazji 100. rocznicy objawień fatimskich i kanonizacji błogosławionych Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci, którym objawiła się Matka Boża.

„Przyjaciele Księdza Proboszcza” – tak nazwali naszą grupę prowadzący festiwal – wykonali dwa utwory: „Pozwól mi przyjść do Ciebie” i „Amen, jak Maryja”. Choć zespół wystąpił w okrojonym składzie, został dobrze przyjęty. Wśród publiczności można było spotkać grono parafian, którzy dodawali ducha naszym artystom.

Pierwsze wystąpienie poza parafią mamy już za sobą.

Zapraszamy w każdy ostatni piątek miesiąca po Mszy św. na wspólne uwielbienie Pana Jezusa.

Archiwum

Drukuj stronę WsteczOK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.